O nás

O nás

KANCELÁŘ29 je značka společnosti Skupina Farkas Česko s.r.o., která je součástí skupiny poskytující službu virtuální kanceláře v Česku a Polsku. Nyní jsme přítomní v 9 městech: Poznaň, Varšava, Krakov, Lodž, Vratislav, Gdaňsk, Štětín, Katovice v Polsku a Ostrava v České republice.

Naše podnikání jsme zahájili v září 2011, jsme tedy na trhu od 10 let. Během nich jsme získali důvěru téměř 7500 zákazníků (a jejich počet každý den roste), na co jsme samozřejmě pyšní. Mnozí zákazníci jsou s námi od samotného začátku a náš vzájemný příkladný vztah vyústil v řadu pozitivních názorů a referencí.

Díky naším službám nemusíte platit nájemné za fyzickou kancelář ani dodatečnou odměnu zaměstnancům za její obsluhu. V jedné ceně zajišťujeme adresu pro firmu, komfortní konferenční místnosti a přebírání korespondence (se skenováním a emailovou notifikací zdarma). Bez ohledu na zvolenou formu podnikání (živnost, společnost, nadace) najdete u nás místo pro svou firmu za velmi výhodnou a hlavně pevnou cenu.