• Spolehlivá firma

 • Záruka spokojenosti

 • Nejvyšší kvalita služeb

Vysoký standard poskytovaných služeb a efektivita naší práce opakovaně oceňují naši klienti. Výsledkem je, že naše společnost neustále dostává pozitivní názory, které si můžete přečíst níže.
icon
 • Icon
  Denis Landori

  Spolupráci s KANCELÁŘÍ29 v Ostravě probíhala vždy bez námitek. Pracovníci kanceláře přistupují k svěřeným problémům profesionálně, s ochotou a rychle. Stejně tak postupují u přebíraní mé korespondence — notifikují bez odkladu, že se objevila pečlivě ji evidují a uchovávají. Telefonický a mailový kontakt s kanceláří lze označit jako vzorný. Využití služeb KANCELÁŘE29 ušetří hodně času a garantuje, že vše bude úspěšně vyřízeno. Jsem velmi spokojený a jednoznačně vyjadřuji své doporučení.

 • Icon
  Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek

  Služby KANCELÁŘE29 z Ostravy rozhodně doporučujeme. Využíváme je již téměř rok a vše probíhá k naší plné spokojenosti. Vyhovují nám služby i ceny. V rámci služeb můžeme nejen počítat s přebíráním korespondence, ale také využívat pěknou zasedací místnost s potřebným komfortem. Zaměstnanci KANCELÁŘE29 jsou vždy milí, kompetentní a usměvaví. Je vidět, že jsou to správní lidé na správném místě.

 • Icon
  BLACK TOWER ENTERTAINMENT s.r.o.

  Spolupráci s KANCELÁŘÍ29 jsme zahájili koncem roku 2021. Po celou dobu jsme mohli počítat s obsluhou na nejvyšší úrovni. Notifikaci o korespondenci jsme pokaždé obdrželi včas a způsobem, který je pro nás velice pohodlný. Stojí za to ocenit především tým zaměstnanců ostravské KANCELÁŘE29, kteří vždy s úsměvem vyhází vstříc a jednají poctivě. Díky jejich angažovanosti služba virtuálního  sídla přesahuje obecně přijaté normy. Využitím KANCELÁŘE29 jsme nemuseli ztrácet čas na přípravu fyzických prostorů nebo hledání sekretářky a mohli jsme se soustředit na své podnikatelské aktivity.

 • Icon
  Pokešov s.r.o.

  Poskytování veškerých služeb vždy na vysoké úrovni. Při osobních setkáních jsem vždy komunikoval s pozitivními o příjemnými lidmi. Ve všech ohledech oceňuji vysokou profesionalitu. Vždy jsem cítil, že se mohu na KANCELÁŘ29 s čímkoliv obrátit. Jedná se o firmu, která je vždy ochotná a udělá pro zákazníky maximum. Spolupráce s nimi mi osobně šetří čas i finance, mohu se tak více věnovat svému podnikání.

 • Icon
  Colias solutions s.r.o.

  S KANCELÁŘÍ29, jejímž provozovatelem je Skupina Fakras Česko s.r.o. se sídlem Soukenická 877/9,702 00 Ostrava spolupracujeme již několik let. Využíváme zejména tlumočnické a překladatelské služby, které jsou poskytovány na velice vysoké úrovni. S výsledky práce jsme vždy nadmíru spokojeni. Spolupráce s KANCELÁŘÍ29 určitě stojí za doporučení.