Virtuální kancelář

Ceník

Varianta

6 měsíců

400,- Kč

Cena za měsíc:

Platba předem – 2.400.- Kč

Objednat smlouvu

Varianta

12 měsíců

300,- Kč

Cena za měsíc:

Platba předem – 3.600.- Kč

Objednat smlouvu

Varianta

24 měsíců

250,- Kč

Cena za měsíc:

Platba předem – 6.000.- Kč

Objednat smlouvu

*k výše uvedeným cenám připočítáváme DPH

Co získáváte?

Za jednu pevnou cenu získáváte za registrační i korespondenční adresu firmy a přístup ke konferenčním místnostem v ČR a Polsku. Zajistíme komplexní obsluhu korespondence, tj. přebírání balíků dopisů, včetně doporučených, mailovou notifikaci během 24h, skenování, uschovávání, přeposílání na adresu zákazníka. To vše bez limitů a doplatků. Virtuální sídlo v Ostravě Vám umožní významně snížit náklady na Vaše podnikání, díky odstranění nákladů za fyzickou kancelář a na zaměstnance pro její obsluhu. Můžete také domluvit obchodní schůzky či školení apod. v pěkných konferenčních místnostech.

  • Registrační a korespondenční adresa
  • Každodenní přebírání dopisů a balíků
  • Každodenní notifikace o převzetí pošty (e-mail)
  • Každodenní skenování dopisů
  • Archivace korespondence
  • Bezplatný přístup k zasedacím místnostem v ČR a PL

Proč stojí za to zvolit KANCELÁŘ29?

Obsluha korespondence bez limitů

V naší kanceláři nestanovíme žádné limity ani dodateční poplatky tykající se přebírané korespondence. Přebereme jakýkoliv počet korespondence, která Vám bude doručena. Podle potřeby skenujeme každý převzatý dopis. Bez jakýchkoliv poplatků. Všechno v rámci jedné pevné ceny

Bezplatný přístup ke konferenčním místnostem v 9 městech

Naši zákazníci mají bezplatný přístup ke konferenční místnosti v Ostravě v limitu 10 hodin na rok. Důležité je, že tento limit můžete využívat v libovolné kanceláři, kterou provozujeme. Tímto máte přístup nejen ke konferenční místnosti v Ostravě, ale i v 8 polských městech.

Žádné skryté poplatky

Nemáme žádné skryté poplatky. V okamžiku podepisování smlouvy přesně víte, jaké budou Vaše náklady, bez ohledu např. na počet přebírané korespondence. Všechny služby jsou započteny v ceně předplatného.

Minimální formality

Smlouvu můžete s námi podepsat na jedné z naších 9 poboček, samozřejmě včetně Ostravy. Vyžadujeme nezbytné minimum dokladů. Podepsání smlouvy na pobočce nezabere víc, jak 20 minut.

Naše další služby