FAQ – Smlouva

Smlouva

Stačí podepsat smlouvu o poskytování služeb. Můžete to udělat osobně na naší pobočce, což zabere cca 15-30 minut. K podpisu budete potřebovat doklad totožnosti. Pokud nám předem předáte údaje, můžeme smlouvu připravit a zaslat poštou Vám, s tím že jedno vyhotovení podepíšete a zpět zašlete nám.

Samozřejmě! Veškeré informace si předáváme uvnitř firmy a pokud je to pro Vás pohodlné řešení – budeme rádi, když je využijete. Města, v nichž máme naše kanceláře jsou Ostrava v ČR, a v Polsku: Poznaň, Varšava, Katovice, Vratislav a Krakov, Lodž, Gdaňsk a Štětín.

K uzavření smlouvy jsou nezbytné údaje firmy podložené platným výpisem z Obchodního rejstříku (společnosti) nebo Živnostenského rejstříku (OSVČ). Dále budeme požadovat údaje podepisující osoby spolu s dokladem totožnosti. Zeptáme se také, jaký způsob účtování bude pro Vás vhodný (zda roční, půlroční nebo dvouletý), zda si přejete, abychom korespondenci skenovali nebo obsluhovali Vaši datovou schránku.

Bohužel taková možnost neexistuje – zápis do Živnostenského rejstříku (povinný jak pro společnosti, tak pro OSVČ) je podmíněný získáním písemného souhlasu majitele nemovitosti s umístěním sídla. Tento dokument Vám vystavíme a předáme po obdržení platby.